Zapraszamy na prelekcję Adrianny Kubik na FORUM IAB 2023

Adrianna Kubik, Business Director & Board Member They.pl, wystąpi na Forum IAB 2023, które odbędzie się w dniach 30–31 maja w Warszawie.

W tegorocznej prezentacji „Na zdrowie!” opowie o tym, jak marki wykorzystują trendy konsumenckie w sektorze health & wellness. Czy masowe wprowadzanie na rynek produktów służących optymalizacji naszego zdrowia i samopoczucia kłóci się z wizerunkiem Polaków, którzy do lekarza nie chodzą, bo „nie ma ludzi zdrowych, są tylko nieprzebadani”? „No i w końcu – co z tą babą, która przychodzi do lekarza”?

W ciągu dwóch dni konferencji marketingowej Forum IAB 2023 ponad 1000 uczestników wydarzenia będzie mieć okazję wysłuchać wystąpień podzielonych na bloki tematyczne: Rynek, Konsument, Trendy, Efektywność, Strategie sukcesu biznesu, ESG i Leadership. Wspólnym mianownikiem wszystkich spotkań będzie pytanie: co według nas sprawdzi się w tych „ciekawych czasach”? Czy w 2023 roku nabraliśmy już odporności w biznesie, strategiach, technologii, mediach, relacjach międzyludzkich i czy umiejętnie tą energią zarządzamy?


Napisz do nas