en

Napisz
do nas

Performance Marketing / Sales & Lead Generation /
Social & Content Performance

Przygotowujemy kampanie reklamowe wraz z planowaniem i zakupem mediów w modelu Real-Time Bidding, wykorzystując bazy danych tworzone wewnętrznie lub pozyskiwane ze źródeł zewnętrznych oparte na targetowaniu behawioralnym a wyświetlane użytkownikom w momencie ich aktywności internetowej, w czasie rzeczywistym.

Prowadzimy również szerokie działania performance marketingowe, których celem jest osiąganie określonych z Klientem KPIs, przeważnie parametryzowanych jako CPS, CPL. Integrujemy te działania, dobierając kanały komunikacji, tworząc programy partnerskie, wybierając modele targetowania oraz retargetowanie komunikatów w czasie rzeczywistym.

Nasi specjaliści posiadają ponad 20 certyfikatów, gwarantując najwyższy poziom obsługi Klienta na każdym etapie współpracy. Prowadzone przez nas działania zostały tak zaplanowany, by nasze doświadczenie, know-how i wiedza, dostarczyły Klientom zoptymalizowaną kampanię i realizowały określone cele.

Specyfika przeróżnych kampanii wymaga indywidualnego podejścia do każdej z nich. Prowadzimy następujące kampanie:
 1. PPA (Pay-Per-Action): to rozliczenie w oparciu o założone mierzalne cele biznesowe Klienta (sprzedaż, zamówienie, rejestracja użytkownika, wypełniony formularz i inne).
 2. Kampanie prowizyjne w oparciu o strategię i mediaplan.
 3. PPC (Pay-Per-Click): rozliczenie w oparciu o liczbę wizyt na stronie.
 4. Display & kampanie zasięgowe, których celem jest jak największa liczba wyświetleń i odwiedzin, a także maksymalizacja zasięgu.
 5. E-mail campaigns, których celem jest dostarczenie sprzedaży lub unikalnego ruchu z nowych żródeł i z monetyzowanych przez nas baz mailingowych.

Pracujemy nad zwiększaniem wartości biznesu naszych Klientów, osiąganiem założonych celów ilościowych i jakościowych, naszą jakość definiują nasze kompetencje.
 • Customer Journey Management

  Działamy według modelu Customer Journey Management i w oparciu o ten model dobieramy rozwiązania i media na każdym etapie podróży użytkownika z marką.
 • Lead generation
  Afiliacja

  Pracujemy zarówno w modelach marketingowych, jak i w modelach efektywnościowych. Budujemy programy partnerskie w ramach działań afiliacyjnych.
 • Strategia
  Kreacja

  Strategia i kreacja to dla nas środki do osiągnięcia KPIs w kampaniach. Działy strategii i kreacji tworzą w służbie performance marketingu.
 • Social
  performance

  Prowadzimy działania CRM (komunikacja newsletterowa), marketing automation, e-mailingi behawioralne, wysyłki mailingów reklamowych oraz monetyzujemy bazy mailingowe.
 • Performance
  content marketing

  Zarządzamy pełnymi procesami kampanii reklamowych, łącząc komunikację poprzez wszystkie kanały online, a niekiedy również offline.
 • Media planning
  i buying

  Planujemy dla naszych Klientów media w modelach multi-channel, a kupujemy w czasie rzeczywistym (real-time).
video