en

Napisz
do nas

Search Marketing / Content Marketing / Social Media 

Działania w zakresie search marketingu traktujemy jako kompleksowe zarządzanie ruchem wyszukiwarkowym - zarówno organicznym, jak i płatnym - wykorzystując pełen szeroki wachlarz rozwiązań Google jako agencja należąca do grona Google Partners. Pracujemy na rzecz długoterminowej budowy wizerunku Klienta w wyszukiwarce Google i zarządzania marką na przestrzeni wielu miesięcy i lat, a także realizujemy kampanie reklamowe Google AdWords - długo- i krótkoterminowe, zawsze w oparciu o zaawansowaną analitykę biznesowo-internetową i przetwarzanie jak największej ilości danych potrzebnych do zwiększania efektów działań i obniżania ich kosztów. Projekty SM (Search Marketing) klasyfikujemy i prowadzimy w następujący sposób:

(1) SEM / Google AdWords, PPC
Prowadzimy kampanie reklamowe oparte o system Google AdWords i szeroki wachlarz dostępnych produktów Google w ramach wyszukiwarki oraz sieci reklamowej GDN (np. Search Ads, Product Listing Ads, Remarketing i inne) -> strategia + kreacja + realizacja + analityka.
Realizujemy cele Klientów w modelach prowizyjnych, CPC oraz CPA, pracujemy zarówno dla firm, dla których kluczowa jest znajomość marki, jak i dla e-commerce, który na pierwszym miejscu stawia sprzedaż online.

(2) SEO / Growth Hacking, Traffic i Content Management
Prowadzimy projekty, które nazywamy "nowoczesnym SEO". Zależy nam na budowaniu i zwiększaniu ruchu oraz zarządzaniu nim (Traffic Management) poprzez:
-> pozyskiwanie wartościowych naturalnych linków dzięki nieszablonowym działaniom angażującym użytkowników i influencerów oraz tworzenie i publikowanie contentu off-site,
-> umiejętne zarządzanie contentem on-site, ciągłą optymalizację contentu na stronie Klienta i zwiększanie ratingu serwisu,
-> poszukiwanie pomysłów na tworzenie contentu (słowo, grafika, interactive), analizę działań konkurencji, analitykę potencjału rynkowego oraz szukanie sposobów na zwiększenie potencjału serwisu Klienta dla użytkownia (a przy okazji dla wyszukiwarki Google) oraz doskonalenie techniczne serwisu w oparciu o ciągle zachodzące zmiany w ramach algorytmu Google.

(3) Content Marketing + Social Media
Zaawansowane działania content marketingowe (łącznie ze storytellingiem i performance content markeitngiem) prowadzi agencja Contented.pl, zaś komunikację w social mediach powadzi agencja Lyrebird. Obydwie marki, razem z They.pl, tworzą grupę dostarczającą zintegrowany marketing 360, połączony z budowaniem strategii oraz kreacją.

video